Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: fuarhizmetleri
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

07-03-2016 19:39
Her türlü catering hizmetinizde ve organizasyonunuzda
hizmet vermek üzere profesyonel, deneyimli ve prezantabl bir garson ekibi Rb Organizasyon bünyesinde sizleri bekliyor.

07-03-2016 19:39
Fuar Hizmeti çalışmalarında nezaketi ve titizliği simgeleyen ekibimizden garson rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
Fuar Catering Hizmetleri

Fuar CateringFuar organizasyonuna katılımcı olarak markasını tanıtmak isteyen birçok kurumsal şirket var. Hem markasına tanıtmak hem de gelen konuklara yiyecek ve içecek ikramı vermek artık çok kolay.  Eğer fuar için anlaşma yaptınız ve sadece bir catering, kokteyl firması ile anlaşmaya kaldıysa hemen organizasyon firmaları arasından biri ile anlaşın. Anlaşmadan önce görüşmeniz gereken birçok konu var öncelikle fuar catering, nasıl yapılır, nelere dikkat edilme, ikramları gibi bir çok bilgiyi sizlerle paylarcağız. İlk adım anlaşacağınız catering ajansı & kokteyl firması gelecek olan ürünlerin her sabah taze olarak standınıza getirilmesidir. Gelecek konuklara göre yeterli olarak servis hostesi, garsonları da bildirmeniz gerekiyor.  Sadece bununla bitmiyor catering kokteyl menüleri, fiyatları da ayrıntılı olarak teklif almanız da istediğiniz ikramlar konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlar. Fuar ikramları, kokteyl catering menüleri istenilen farklı yiyeceklere farklılık gösterir. Bunu en kolay anlamanın yolu ise catering ikramları resimlerini incelemek ve ole karar vermektir. Eğer müzik dinletisi istiyorsanız trio yada klasik müzik gruplarından biri ile anlaşmanızı öneririz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde sizlere bu hizmetleri sağlayacak, fuar catering firmaları mevcut. Önemli olan iş disipline sahip ve birçok markanın fuarlarında, catering hizmeti vermiş tecrübeli bir şirket ile anlaşmaktır.  Kolayca Türkiye genelinde bu hizmeti sizlere sağlayacak profesyonel catering firmaları mevcut onlarla görüşerek catering fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. En şık servis ekipmanlarında oluşan bir Fuar Catering Hizmeti istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Catering & kokteyl firması olarak arasında şimdiden katılacağınız fuar da sizlere başarılar dileriz.


Fuar Tanıtım Hizmetleri

Fuar Hostes Catering Türkiye'nin önde gelen birçok ticari kuruluşu için bayi toplantıları, fuar ikram hizmeti, ürün tanıtım toplantıları, eğitim toplantıları, seminer, kongre, sempozyum organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz... Hizmetimize sizlerin fikirleriniz ve bütçeniz rehber olacaktır. Yapmanız gereken tek şey, bizlere ulaşıp fikir alışverişinde bulunmak. Birlikte karar alıp, geri kalanını bizlere bırakmak.  İçinde bulunduğumuz pazarda ziyaretçilerimizin dikkatlerini çekebilecek Beş duyuya hitap eden bir etkinlik yapmalıyız ki başarıyı sağlayalım. Klasikleşmiş yöntemlerden öte farklı bir program hazırlayalım ve üzerine biraz da yaratıcılığımızı kullanalım. Ürünümüz ve hizmetlerimizi pekiştirecek olursak reklam ve tanıtımımızı yapabileceğimiz birçok aracımız olabileceğini görebiliriz.


Fuar Hakkında Bilgiler

Fuar Hizmetleri Fuar: belirli bir takvime bağlı olarak gerçekleştirilen ticaretle ilgili ürünler, hizmetler ve yeniliklerin geleceğe yönelik müşteri ve pazar bulduğu alıcı ve satıcıların bir araya geldiği etkinliklerdir. Zaman açısından sınırlandırılmış olması nedeniyle firmayı en iyi şekilde ifade etmesini sağlayacak güçlü bir imaj oluşturacak ve sinerjik bir etki elde etmek durumundadırlar. Mevcut şartlar altında katılımcı firmalar ne kadar kaliteli bir ürün üretirse üretsin, ürününü doğru ve güzel bir şekilde tanıtamazsa sektöründe başarı sağlayamayacaktır. Bu bakımdan kısıtlı olan bu zaman dilimi içerisinde yapacak oldukları tanıtıcı etkinlikler, oluşturulmak istenen imajın büyük parçası olacaktır. İçinde bulunduğumuz pazarda ziyaretçilerimizin dikkatlerini çekebilecek Beş duyuya hitap eden bir etkinlik yapmalıyız ki başarıyı sağlayalım. Klasikleşmiş yöntemlerden öte farklı bir program hazırlayalım ve üzerine biraz da yaratıcılığımızı kullanalım. Ürünümüz ve hizmetlerimizi pekiştirecek olursak reklam ve tanıtımımızı yapabileceğimiz birçok aracımız olabileceğini görebiliriz.


Fuar Organizasyon Hizmetleri

Fuar Catering Hizmetleri RB Organizasyon Fuar Catering Hizmetleri planlamanın ötesinde, hayalleri de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamak ümidinde olan sizlerin tüm sorularına cevap verebilecek çözümler sunabilmek için hizmet seçeneklerini günden güne çoğaltmayı hedefleyen bir Catering ve Organizasyon firmasıdır. Başlıklarda görecek olduğunuz gibi fuar ikramları, servis hostesi, tanıtım mankeni, kokteyl organizasyonları, catering hizmetleri gibi birçok hizmetimizden yararla bilirsiniz. Amacımız; kolay olanı yapmak değil, zor olanı kolaylaştırıp başarmaktır. Bizler için mühim olan unsurlar arasında önde gelen sorularınıza kısa çözümler bulmak değil sizler için uzun vadeli mutluluklar yaşatabilecek çözümler bulmaktır. Kendi seçenek şemamızı genişletip sizler ile birlikte hayalleriniz doğrultusunda tasarladığımız plan ve programı daha reel bir hale getirmek, uygulayabilmektir.


Fuar Hizmetleri

Fuar CateringFuar organizasyonunuzda sahip olduğunuz standın her köşesi hakkını verir reklam ve tanıtımı yapmalıdır. Kısıtlı sürede yapılacak olan bu etkinliklerin beklentiniz olan tüm unsurları karşılaması ve bu pazarda büyük süs ve yankıya sahip olması gereklidir. Fuar Organizasyonlarınızda hizmetimize sizlerin fikirleriniz ve bütçeniz rehber olacaktır, Yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşıp fikir alışverişinde bulunmak. Birlikte karar alıp geri kalanı bizlere bırakmak hizmetlerimiz: hizmetlerimiz: Fuar Catering Hizmetleri, Tanıtım Mankeni, Hostes Temini, Ses ve Işık Sistemleri, Plazma Kiralama gibi birçok hizmetimizden yararlanabilirsiniz.